

Méretek 95×58×58 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kempingszék vagy kemping nyugágy válasszon. Ezzel a kempingszékkel órákig ülhet nyugodt testhelyzetben, vagy feküdhet le és lazíthat luxusban. A szék összecsukható és könnyen hordozható, gyorsan használatra kész és ugyanolyan gyorsan újracsomagolható. A praktikus, strapabíró táskának köszönhetően a szék bárhová magával viheti. Az összecsukható szék karfájába beépített két pohártartó használaton kívül elrejthető, így nem csak a dobozok és palackok, hanem a kiegészítők, például a mobiltelefon tárolására is nagyon hasznos lehetőséget kínál. Ezen kívül praktikus cipzáras tárolózseb és 3 zseb található a szék oldalán. Ideális horgászathoz, kempingezéshez, kempingezéshez és piknikhez, fesztiválokhoz, különféle rendezvényekhez vagy egyszerűen kényelmes kerti széknek vagy összecsukható erkélyszéknek. Ez a szék nagyszerű útitárs az utazáshoz és a nyaraláshoz. Termék részletek: fekete szín súlya: 4,8 kg csomag méretei: 96 x 27 cm keret: acélcső 19 x 0,8 mm / 13 x 0,6 mm huzat: 600D poliészter szövet, fekete, rendkívül szakadásálló párnázás: PU habból lábak: profillal, stabilak és csúszásmentesek maximális méretek: 133 x 95 x 95 cm ülésmagasság: kb 40 cm ülés méretei: kb 58 x 58 cm terhelhetőség: 100 kg-ig állítható háttámla: 3 pozícióig levehető lábtartó állítható kartámaszok párna: 30 x 13 cm 2 fedett tartó italok vagy egyéb apróságok tárolására (kulcs, mobiltelefon) Csomag tartalma: 2 x összecsukható szék 2 x hordtáska
| Szélesség: | 58 cm |
|---|---|
| Mélység: | 58 cm |
| Magasság: | 95 cm |
| Összecsukható | Igen |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Méretek | 133 x 95 x 95 x 95 cm |
| Ülésmagasság | 40 cm |
| Teherbíró képesség | 100 kg |
| Anyag típusa | Acélcső, poliészter szövet, PU hab |
| Pozicionálható | Igen |
| Kempingszékek | Igen |
| Gyártó | Divero |
| Az üléspárna mélysége | 58 cm |
| Színes | Fekete |
| Gyermekek | Nem |
| Súly | 4.8 kg |

133×95 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
97×88 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
90×47 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
30×65×175 cm, összecsukható, átmérő
Kiszállítás 1 nap múlva

118×60 cm, összecsukható, mélység
Raktáron

Elérhető 4 webáruházban
Raktáron

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
110×57 cm, összecsukható
Raktáron



Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×47×47 cm, összecsukható, átmérő
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
42×33×33 cm, összecsukható, átmérő
Kiszállítás 1 nap múlva
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron



71×57×59 cm, összecsukható, átmérő
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron



38×38×38 cm
Raktáron

108×62 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
85×50 cm
Kiszállítás 1 nap múlva


Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva