
Kemping nyugágy párnával 175 x 65 cm khaki színű
30×65×175 cm, összecsukható, átmérő
Kiszállítás 1 nap múlvaMéretek 42×33×33 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék pillanatok alatt felállítható tökéletes kempingezéshez, vadászathoz, horgászathoz, piknikhez, koncertekhez, motoros túrákhoz, túrázáshoz, szabadtéri rendezvényekhez vagy "vészüléshez". Nagyon könnyű és egyben rendkívül stabil konstrukció a robusztus acélrudaknak köszönhetően. Kis csomagméret és könnyű szállítás a bevarrt pántnak köszönhetően. Termék részletek: méretek: 33 x 42 x 33 cm (szé x ma x mé) Méretek összecsukva: 11 x 60 x 11 cm (Sz x Ma x Mé) keret anyaga: acél (19 x 0,19 mm) ülés anyaga: 600 x 300D poliészter ülés színe: fekete rúd színe: sötétszürke ülésmagasság: kb 42 cm ülőfelület: kb 33 x 33 cm terhelhetőség: 100 kg Csomag tartalma: 1 x kemping összecsukható zsámoly
| Szélesség: | 33 cm |
|---|---|
| Mélység: | 33 cm |
| Magasság: | 42 cm |
| Összecsukható | Igen |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Méretek | 33 x 42 x 33 cm |
| Ülésmagasság | 42 cm |
| Teherbíró képesség | 100 kg |
| Anyag típusa | Acél, poliészter |
| Pozicionálható | Nem |
| Kempingszékek | Igen |
| Gyártó | Garthen |
| Az üléspárna mélysége | 33 cm |
| Színes | Fekete |
| Gyermekek | Nem |
| Súly | 2.5 kg |

30×65×175 cm, összecsukható, átmérő
Kiszállítás 1 nap múlva

90×47×47 cm, összecsukható, átmérő
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
97×88 cm
Kiszállítás 1 nap múlva

110×57 cm, összecsukható
Raktáron
95×58×58 cm, összecsukható, átmérő
Kiszállítás 1 nap múlva
90×47 cm
Kiszállítás 1 nap múlva

133×95 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
118×60 cm, összecsukható, mélység
Raktáron


71×57×59 cm, összecsukható, átmérő
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


87×59 cm
Kiszállítás 1 nap múlva



Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

38×38×38 cm
Raktáron



Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva