

Méretek 83×68×48 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Elegáns és praktikus szék, melyet értékelni fog, ha helyhiánnyal bajlódik. Megfelel erkélyre, teraszra, kertbe, ahol élvezheti a kellemes nyári estéket. Ellenálló tíkfából készült, SVLK tanusítványal rendelkezik. Jellemzői a természetesség, kényelmesség, tartósság és időtlen elegancia. A tíkfa ellenáll az időjárás viszontagságainak, ezért ideális kinti használatra. Műszaki adatok: méretei: 83 x 68 x 48 cm anyaga: tíkfa ülőfelület méretei: 61 x 44 cm háttámla/karfa magassága: 68-83 cm ülőmagasság: 45 cm súlya: 5 kg
| Szélesség: | 68 cm |
|---|---|
| Mélység: | 48 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Fafajta | Teakfa |
| Karfás | Igen |
| Szín | Bézs |
| Méretek | 83 x 68 x 48 cm |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Teherbíró képesség | 120 kg |
| Anyag típusa | Teak, fa |
| Pozicionálható | Nem |
| Kempingszékek | Nem |
| Összecsukható | Nem |
| Gyártó | Divero |
| Az üléspárna mélysége | 44 cm |
| Színes | Természetes |
| Gyermekek | Nem |
| Súly | 5 kg |

83×68×48 cm, fa, teakfa
Kiszállítás 1 nap múlva
Karfás
Raktáron
Karfás
Raktáron
Fém, teakfa
Raktáron
Karfás
Raktáron

91×60×62 cm, fa, teakfa
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, teakfa
Raktáron
Fa, teakfa, karfás
Raktáron
Fa, karfás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Karfás
Raktáron

Műanyag, rakásolható
Raktáron
86×57 cm, műanyag, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva


110×56×75 cm, összecsukható, fa
Elérhető 7 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag
Raktáron
Fa, teakfa
Ingyenes szállítás
Karfás
Raktáron
Karfás
Raktáron
Fa, karfás
Raktáron
90×100×100 cm, műanyag
Ingyenes szállítás
86×57 cm, fém, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Karfás
Raktáron
87×57×58 cm, műanyag, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Rakásolható, karfás
Raktáron


111×61×65 cm, összecsukható, fa
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

Fém
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva