






















Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Műrattan Acél váz Szín Fekete Szék méretei Szélesség: 108 cm Mélység: 70 cm Magasság: 115 cm Ülésmagasság: 72 cm Állvány méretei Átmérő: 105 cm Magasság: 200 cm Rúd átmérője: 4,5 cm Maximális terhelhetőség: 130 kg Kialakítás A csomag tartalmaz: széket, függesztő rugót és állványt Használható bel- és kültéren egyaránt Szétszerelt állapotban szállítjuk Biztonsági figyelmeztetés A széket csak teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést minden vásárló saját felelősségére végzi el. Mielőtt a székre ülne, győződjön meg arról, hogy a függesztés szilárdan rögzítve van. A szék nem alkalmas heves oldalirányú hintázásra. Ha a széket állványra függeszti, azt egyenletes és szilárd felületen helyezze el, ahol stabil lesz, például padlón vagy kikövezett teraszon. 6 év alatti gyerekek csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a széket. Élvezze a nyugodt pillanatokat saját pihenőkuckójában. A függőszék nemcsak egy ülőalkalmatosság, hanem egy mód arra, hogy lelassuljon és új energiákat nyerjen. A gyengéd hintázás segít ellazítani a testet és a lelket, akár a kertben pihen, akár bent olvasgat. Az ellenálló anyagoknak és az elegáns dizájnnak köszönhetően stílusos kiegészítője lesz bármely térnek, és az ön új kedvenc pihenőhelye.
| Típus | Hintafotelek, Függő |
|---|---|
| Anyag | Rattan |
| Stílus | Modern |
| Termék színe | Fekete |
| Fotel anyaga | Műanyag rattan, Acél |
| Állvány | Igen |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 72 cm |
| Párnázat | Nincs párnázat |
| Rögzítés módja | Állványon |
| Teherbírás | 130 kg |
| Forma | Tojás |
| Kialakítás | Hintaágy |
| Fotel mélysége | 70 cm |
| Fotel szélessége | 108 cm |
| Fotel magassága | 115 cm |

Hinta, kihúzható, rusztikus
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Forgó, szövet
Raktáron
Állítható, hinta, lábakkal
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Függő, rattan, modern stílusú
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
88×64×88 cm, füles, modern stílusú
Raktáron
Hinta, kihúzható
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron