


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Praktikus napelemes lámpa. Infrahang érzékelő és szürkületi érzékelő található benne.Az egyes LED modulok vízszintes és függőleges irányban is állíthatók. A lámpa 4 üzemmódra kapcsolható:A ÜZEMMÓD - mozgásérzékelés esetén 300 lm fényáram 20 másodpercig (ha nem érzékel mozgást, a lámpa kikapcsol).B ÜZEMMÓD - mozgásérzékelés esetén 300 lm fényáram 20 másodpercig (ha nem érzékel mozgást, a lámpa 6 lm-re vált).C ÜZEMMÓD - folyamatos világítás 75 lm-ig, amíg teljesen le nem merül.KIKAPCSOLVA - folyamatosan ki van kapcsolva. Táplálás napelem segítségével. Világítási idő: 20 másodperc. Érzékelési szög: 120°. Szürkületi érzékelő: 0 - 25 lx. Érzékelő hatótávolsága: 5 - 7 m. Fény színe: nappali fehér.Működési hőmérséklet: -20 °C és +50 °C között. Akkumulátor: Li-ion 1800 mAh 3,7V (a csomag része).
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Szolár | Igen |
| Típus | LED Reflektor/Napelemes fali lámpa |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia/Érzékelős |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 14 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 14 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 300 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 70 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapacitás | 1800 mAh |
| Feszültség | 3,7 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 14 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | SOLAR Greenlux |
| Gyártó | Greenlux |

Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Talajba építhető
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás


Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Mennyezeti, fém
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás

Álló
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Fali
Raktáron

Fali, fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Álló, talajba építhető
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás