


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Minimalista LED asztali lámpa vezeték nélküli töltéssel. Tökéletesen megfelel azoknak az embereknek az igényeinek, akik hosszú órákat töltenek az íróasztaluknál. Ideális világítás a dolgozószobába vagy a gyerekszobába. Ha fel kell töltenie a telefonját, csak helyezze a lámpa talpára, amely vezeték nélküli töltőként is működik. A színhőmérséklet változtatható (3000K és 6000K között).
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Skandináv |
| Szín | Fekete |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Íróasztal |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Típus | Asztali lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba/Iroda |
| Funkció | LED technológia/Vezeték nélküli töltés/Kapcsoló a világítótesten |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| A teljes fényáram | 300 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Series | Blade Eko-Light, TORI Milagro, VARIO Milagro |
| Gyártó | Milagro |

Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Retró, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás