




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Praktikus napelemes lámpa mozgásérzékelővel. A lámpa IP44-es védettséggel rendelkezik, amely védelmet biztosít az 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása és a fröccsenő víz ellen. Napelemmel működik. Automatikusan világít sötétedés után, ha mozgást észlel. Érzékelő hatótávolság: 8 m. Érzékelési szög: 90°. Töltési idő: max. 8 óra. Fény színe: nappali fehér. Akkumulátor: 3,7 V 2200 mAh (tartozék).
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Szolár | Igen |
| Stílus | Egyéb |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 450 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 10000 h |
| Kapacitás | 2200 mAh |
| Feszültség | 3,7 V |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Típus | Kültéri fali lámpa/Napelemes lámpa |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia/Érzékelős |
| Series | SOLAR Rabalux, ZREBAR Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |

Álló
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron


Függő, műanyag
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron
Fali
Raktáron
Függő, fém
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron



Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Függő
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron


Talajba építhető
Raktáron
Álló, fa
Raktáron
Fali
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás