





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Helam márkától származik, raktárunkban van, ára 26090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Fekete |
| Feszültség | 230V |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 37 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | GU10 |
| Izzók száma | 4 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Funkció | LED technológia |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| A teljes fényáram | 1680 lm |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Stílus | Egyéb |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 19,2 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 20000 ON/OFF |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Series | TUNE Helam |
| Gyártó | Helam |

Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, billenthető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Üveg, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, fém
RaktáronModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás