Philips - LED Kültéri fali lámpa MIMOSA LED/7W/230V 2700K IP44
Lépj be az e-shopba: Lámpák.hu
ElérhetőségRaktáron
Ingyenes szállítás
A terméket 60 napon belül vissza lehet küldeni
Előző árak
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Specifikációk
Javasolt izzó típusLED
KapcsolóKlasszikus
Feszültség230V
ElhelyezésHálószoba és  nappali
TípusKültéri fali lámpa
HelyKert és utak/Lugas
FunkcióLED technológia
Behatolás védettségIP44
FoglalatBeépített LED fényforrás
A forrás maximális bemeneti teljesítménye7 W
Izzók száma1
Az izzók a csomag részét képezikIGEN (LED)
A forrás bemeneti teljesítménye7 W
Klasszikus izzónak megfelelő45 W
Színhőmérséklet2700 K
A teljes fényáram630 lm
Színvisszaadási index (cri)80 Ra
A fényforrás átlagos élettartama25000 h
Áramütés elleni védelem osztálya1
Garanciális időszak36 hónap
Fény színeMeleg fehér
Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye7 W
StílusEgyéb
SeriesMIMOSA Philips Massive
GyártóPhilips
Hasonló termékek
Edem általános mennyezeti lámpa
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
-14 %
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Imagine LED modul
Imagine LED modul
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Modern rugalmas fali lámpa fekete LED-del - Flex
-8 %
Raktáron
Nevo dekoratív fali lámpa
-14 %
Nevo dekoratív fali lámpa
-14 %
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Lianet
Lianet
LED, modern stílusú, fém
2 db modern fekete négyzet alakú fali lámpa szett 2-lámpás - Sandy
-9 %
Modern stílusú, konnektoros, fém
Design fali lámpa fekete, LED-del, IP44 - Lens
-9 %
Nano LED mennyezeti spotlámpa
-8 %
Nano LED mennyezeti spotlámpa
Suite kültéri falra simuló lámpa
-10 %
LED, modern stílusú, műanyag
Lara falikar
-13 %
Lara falikar
Elérhető 2 webáruházban
-14 %
Eglo 900907 - LED Fali lámpa ALMUDAINA LED/5W/230V
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Hugo spot lámpatest
Hugo spot lámpatest
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Kantoor falikar
Kantoor falikar
Modern fali lámpa fekete, LED-del, USB-vel és kapcsolóval - Ted
-48 %
LED, modern stílusú, fa
Gravity kültéri falikar
Gravity kültéri falikar
Conico falikar
-8 %
Conico falikar
Lusa fali spotlámpa
-10 %
Lusa fali spotlámpa
Profile sínrendszeres lámpafej
-19 %
Profile sínrendszeres lámpafej
Aelia falikar
-11 %
Aelia falikar
-14 %
Slash LED falikar
Slash LED falikar
Eglo 98265 - CIGLIE fali lámpatest vezeték nélküli töltéssel, 1xE14/40W/230V
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Lotus dekoratív fali lámpa
Lotus dekoratív fali lámpa
Geeti
-14 %
Geeti
Eye fali spotlámpa
Eye fali spotlámpa
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei
Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
CSOMAG 6x LED Izzó Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, GU10, ÖKOlógiai
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fekete IP54
IP44
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Mennyezeti
LED kültéri dekorációs fényfüzér 25xE12/1W/230V 17,5 m IP65 fekete
230V
Paulmann 95388 - LED/0,05W IP44 Napelemes házszám érzékelővel DAYTON 4,8V