







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern LED csillár. Beltéri használatra alkalmas (IP20). Könnyű vezérlés távirányítóval (a csomag része). Ingyenes NEDES Smart alkalmazással is vezérelhető. Az alkalmazás kompatibilis Android és iOS rendszerekkel. A lámpa folyamatos fényerőszabályozást és színhőmérséklet-változtatást kínál. Színhőmérséklet: 3000K és 6500K között. Memória funkció és éjszakai fény mód. Módváltás hagyományos fali kapcsolóval is lehetséges. Több lámpa vezérelhető egy távirányítóval. Beépített energiatakarékos LED forrás.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Okos | Igen |
| Stílus | Modern |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Forma | Szabálytalan |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 55 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 55 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 260 W |
| A teljes fényáram | 3700 lm |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 55 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 25000 ON/OFF |
| Sugárzási szög | 180 ° |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Alak | Kerek |
| Hely | Nappali/Hálószoba/Konyha |
| Izzók száma | 1 |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Series | MAXI Nedes, CORD Nedes |
| Gyártó | NEDES |

LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Raktáron
Dimmelhető, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
Raktáron
LED, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, távirányítós, okos
Raktáron
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Raktáron
Dimmelhető, kerek, fém
Raktáron
Konyhába, dimmelhető, üveg
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállításKonyhába, üveg, kerek
Raktáron
Konyhába, okos, dimmelhető
Raktáron
Konyhába, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Távirányítós, okos, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, távirányítós, okos
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Távirányítós, okos, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron