Hasonlítsd össze az árakat 8361 Ft-tól 10 335 Ft-ig 2 webáruházban:
LED Kültéri fali lámpa LED/12W/230V 3000K IP65 fekete
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 8361 Ft és 10 335 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a V-Tac márkától származik, raktárunkban van, ára 9290.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1250 lm |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 90 W |
| Funkció | LED technológia |
| Stílus | Egyéb |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | STAIRS V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |
Ajánljuk

Klasszikus kültéri lámpás fekete 200cm IP44 - Daphne
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
4 db fekete kerti reflektor készlet LED-del IP68 - Garly
Raktáron
Modern kültéri állólámpa homokkő 40 cm - Grumpy
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Modern kültéri lámpaoszlop rozsdamentes acélból 50 cm - Sfera
Álló, fém
Raktáron
Antracit szürke oszloplámpa 80 cm IP44 opál - Rox
Fém
Raktáron
Kültéri lámpaoszlop rozsdabarna opállal 45 cm IP44 - Rox
Álló
Raktáron
Kültéri lámpaoszlop rozsdabarna opállal 80 cm IP44 - Rox
Raktáron
Modern kültéri mennyezeti lámpa fekete üveggel 2-lámpás IP44 - Reims
Mennyezeti, fém
Raktáron
4 darabos modern fekete, állítható, IP65-ös talajba süllyeszthető spotlámpa szett - Oneon
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri talajszpot fekete AR111 állítható IP65 - Delux Honey
Talajba építhető
Raktáron
Klasszikus kültéri fali lámpa antik arany IP44 - Glasgow
Fali
Raktáron
Okos kültéri állólámpa ültetővel fehér IP65 LED Wifi A60 - Verano
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri lámpa rozsdabarna 80 cm foglalattal IP44 - Malios
Fém
Raktáron
Modern kültéri lámpaoszlop rozsdabarna 45 cm - Malios
Álló, fém
Raktáron
Design kültéri fali lámpa fekete mozgásérzékelővel IP44 - Boris
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Kültéri fali és mennyezeti lámpa antik arany ovális IP44 - Noutica
Raktáron
Modern kültéri lámpa fekete, átlátszó üveggel 200 cm IP44 - Sfera
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus kültéri fali lámpa sötétszürke IP44 - Kansas
Fali, fém
Raktáron
Kültéri állólámpa fekete, átlátszó gömbbel 50 cm IP44 - Sfera
Álló
Raktáron
Ipari kültéri állólámpa fekete 65 cm IP44 - Baleno
Álló, talajba építhető
Raktáron
Klasszikus kültéri állólámpa fekete opálüveggel 210 cm IP44 - Champs
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri lámpa sötétszürke 80 cm foglalattal IP44 - Malios
Raktáron
Kültéri állólámpa fekete 120 cm IP44 - Havana
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Picco talajba süllyeszthető kültéri lámpa
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kültéri lámpa fekete 220 cm 3-lámpás IP44 - Havana
RaktáronIngyenes szállítás
Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Charlois
Fali, 230V, fém
Raktáron
Modern kültéri fali lámpa sötétzöld IP44 - Kansas
Fali
Raktáron
Kültéri fali és mennyezeti lámpa antik arany kerek IP44 - Noutica
Raktáron
Klasszikus fekete kültéri oszlop 217 cm IP44 - New Haven Hammered
Álló
Raktáron
Klasszikus lámpa fekete 3 lámpás IP44 - Capital
Műanyag
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Nedis HTPA15EBK kültéri elektromos fűtőtest 200 cm 1500W/230V IP34
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Dalber D-63532 - Gyerek csillár TRAIN 1xE27/60W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa HAKON 1xE27/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
INCANTI 02-756 - Fali lámpa LENA 1xE27/42W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 49687 - Csillár láncon DEERHURST 2xE27/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 97059-LED PANDELLA LED 7,4W 230V IP44 für Bad mit Sensor
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa MALBO 2xE14/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8812 - Asztali lámpa FLOSSI 1xE14/40W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 2778 - Fali lámpa ALETTA 1xE14/40W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Palnas 61002620 - Fali spotlámpa GEMA 1xGU10/10W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
Dalber 61682 - Gyerek csillár BABY TRAVEL 1xE27/60W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
Steinel 058623 - LED Kültéri fali lámpa SPOT ONE 1xGU10/7W/230V IP44
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Állólámpa 1xE27/60W/230V + 1xE14/25W
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 50581/30/PN - Spotlámpa MYLIVING PONGEE 1xGU10/5,5W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti csillár ANTONIO 5xE14/40W/230V tölgy
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár zsinóron ZYGZAK GREEN 1xE27/60W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár zsinóron ALBA 1xE27/15W/230V á. 45 cm fehér
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár zsinóron MERCURE 2xE27/15W/230V
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás




