


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern egyszerű fénycső. Kültéri használatra alkalmas (IP65). Vezérlés az ingyenes TuyaSmart alkalmazással (Android és iOS rendszerrel kompatibilis). A lámpa együttműködik az Amazon Alexa és a Google Assistant okosasszisztensekkel. Fokozatmentes fényerőszabályozás, fényhőmérséklet-váltás, memóriafunkció és éjszakai fény üzemmód. Fényhőmérséklet: 3000 - 6500 K. Beépített energiatakarékos LED fényforrás. Garanciaidőszak: 3 év.
| Típus | LED |
|---|---|
| Fény típus | Hideg |
| Hely | Kert és utak/Garázs |
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | Dimmelhető mobiltelefonnal/LED technológia/Wi-Fi |
| Feszültség | 230 V |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK08 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 360 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| A teljes fényáram | 5200 lm |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 30000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | LNL Nedes |
| Gyártó | NEDES |

LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, krómozott, 230V
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás