





Méretek 25×80×200 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 79 066 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kényeztesse magát minőségi és egészséges alvással a MEMORY EXTRAFLEX táskarugós matraccal, amely a szokásosnál magasabb, 25 cm magas, tökéletesen alkalmazkodik testének alakjához. A matracnak két merevsége van. A matrac egyik oldala PUR ExtraFlex hab (keményebb), a másik oldala memóriahab (puhább). A poliuretán hab optimális illeszkedése a minőségi matrac titka, és összhangban van az orvosok és szakértők által ajánlott legújabb alvási normákkal. A táskarugús matracok nagyon szellősek és higiénikusak. Ezeknek a tulajdonságoknak köszönhetően tökéletes nemcsak lakásokba, hanem idősebb házakba és párás környezetbe is. A minőségi táskarugós matracok nagyon tartósak és sokáig megőrzik tulajdonságaikat, így a MEMORY EXTRAFLEX matracba történő befektetés megtérül. A matracot minőségi huzat védi, varrott cipzárral, amelyet könnyű lehúzni, és kényelmesen kimoshatja mosógépben. Ezen felül a matrac gyártásánál a német technológia által inspirált legmodernebb - a profiledFOAM - technológiát használták. PARAMÉTEREK: Technológia: ProfiledFoamHab: Kétoldalas profilozott zseb viszkoelasztikus Visco habbal és ExtraFlex habbalMéret: 80 x 200 cmMagasság: 25 cmKeménység: H2 - memóriahab, H3 - PUR hab FONTOS INFORMÁCIÓK A MATRACOKHOZ A matracok gyártási toleranciája + -2 cm magasságban, szélességben és hosszúságban. Ez az eltérés nem jelent gyártási hibát, és nem csökkenti a termék minőségét. A matracot a kicsomagolás után ne használja azonnal, a matrac 48-72 óra alatt nyeri vissza eredeti formáját. Ne használja korábban. A matrachab színe eltérhet a képen láthatótól - a hab színe nem befolyásolja a matrac tulajdonságait A bolyhozódás a matrac használatának természetes jele, nem reklamálható A matrac gödrösödésének az számít, ha a mélyedés mértéke meghaladja a matrac teljes vastagságának 20%-át. A gödrösödés mértékét a reklamációnál mindig fényképesen dokumentálni kell. A matracokat legalább 2 HAVONTA meg kell fordítani, hogy megelőzze az elhasználódást és az idő előtti kifekvést. A megfelelő gondoskodás meghosszabbítja a termék élettartamát.
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 25 cm |
| Töltet | Memória habszivacs, PUR habszivacs |
|---|---|
| Típus | Rugós, Hab |
| Levehető huzattal | Igen |
| Rugó típus | Táskarugós |
| Ortopéd | Igen |
| Keménység | Puha, Közepesen kemény, Közepesen puha |
| Kétoldalas | Igen |
| Matracvédő | Matracvédő nélkül |
| Matrac keménysége | Közepes, 2 keménység, Puha |
| Az ön súlya | 91 - 120 kg, 120 kg felett |
| Matrac mérete | 80 x 200 cm |
| Javasoljuk | Gyermek matracok, Iskolás matracok, Felnőtt matracok, Matracok időseknek, Matracok fájós hátra |
| Matrac teherbírása | 130 kg személyenként |
| Hossz | 200 cm |
| Ár | 50 000 Ft felett |

25×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós

18×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
20×90×200 cm, hab, kemény
Raktáron
20×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×80×200 cm, hab, rugós
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex

24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
21×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, hab, latex

23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
21×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
140×200 cm, hab, ortopéd

19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, aloe vera

10×80×200 cm, hab, puha
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, hab, ortopéd

160×200 cm, hab, rugós

140×200 cm, hab, rugós

140×200 cm, kemény, ortopéd
Raktáron
80×200 cm, ortopéd, puha

160×200 cm, hab, ortopéd

160×200 cm, hab, rugós
Elérhető 2 webáruházban

140×200 cm, hab, ortopéd

10×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
160×200 cm, hab, rugós

80×200 cm, hab, ortopéd

8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
8×80×160 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
140×200 cm, hab, rugós

Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fából
Raktáron