

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED mennyezeti lámpa NYMPHEA. Az IP54-es védettségnek köszönhetően alkalmas kültéri használatra vagy fürdőszobában való használatra. Kétféle színű keret közül választhat, fekete vagy fehér színben, Önön múlik, hogy melyik színt választja.
| Típus | Mennyezeti |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK04 |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 135 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1950 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 115 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 17000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Series | NYMPHEA Wojnarowscy |
| Gyártó | Wojnarowscy |


Fali, bronz
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Függő, fém
Raktáron

Függő, műanyag
Raktáron

Álló
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron


Fali, műanyag
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Álló, fa
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Álló
Raktáron

Álló, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Álló, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Függő
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás