









A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Aludjon el a fényes csillagokkal teli égbolt alatt ezzel az eredeti pamut ágyneművel. A sötétkék és a sárga kontrasztos kombinációja egyedi stílust kölcsönöz otthonának. A dekoratív csillagmotívum sötétkék alapon az éjszakai égbolt benyomását kelti a harmonikus elalvás érdekében. Az ágynemű puha és kellemes 100% pamutból készült, ami maximális kényelmet és minőségi alvást garantál. Az ágynemű kétoldalas - az egyik oldala kék színű, mintás, a másik pedig egyszínű, sárga. Ezáltal szabadon kombinálhatja és változtathatja ágyát akár mindennap. A maximális kényelem végett az ágynemű praktikus cipzárral záródik. A szett tartalma: 1 db párnahuzat, 70 x 90 cm 1 db paplanhuzat, 140 x 220 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Csillagos |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 220 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Meghosszabbítható egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Finom ágynemű
Teljes megelégedettség. Köszönöm.
Nincsenek
Két 40 fokos mosás után a szín eltűnt, két szárítás után a huzatok elszakadtak. Pedig a varrott címke alapján lett mosva. Teljesen silány minőség.
Rendkívül rossz minőség
40 fokon történő mosás után a telt kék szín kifakult farmerhatásúvá vált. Egyébként meglehetősen kellemes.
Minden rosszul van varrva. Csak saját költségen lehet reklamálni.

Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, virágos, pöttyös
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron