










A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 11 045 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A 4Home márka Ősz krepp ágyneműhuzata a hálószobádat az ősz meleg színeivel átitatott, nyugodt menedékké varázsolja. A barna, sárga és halványzöld színek kombinációja apró levél- és bogyómotívumokkal kellemesen hangulatos hatást kelt , és nyugodt, békés légkört teremt. A kétoldalas kialakítás lehetővé teszi , hogy vagy a meleg barna alapszínt, vagy a világosabb fehér változatot válassza, amely felderíti a hálószobát. Az ágyneműhuzat 100% pamut kreppből készült, amely ötvözi a természetes puhaságot és légáteresztő képességet a könnyű karbantartás előnyével. Ez az anyag nem igényel vasalást, így az ágyneműhuzatot mosás után csak ki kell szárítani és azonnal fel lehet húzni – ideális választás mindenkinek, aki értékeli a praktikumot és a kellemes kényelmet egyben. Az OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvány garantálja az egészségre való ártalmatlanságot és a bőrbarát tulajdonságokat. A szett standard egyszemélyes ágy ra készült, éstartalmaz egy 140 × 200 cm méretű paplanhuzatot és egy 70 × 90 cm méretű párnahuzatot. Az ágyneműhuzat cipzárral könnyen átöltözhető és40 °C-on mosható . Az anyag jellege miatt nem ajánlott szárítógépben szárítani vagy vasalni. A termék fő előnyei meleg őszi színek és természetes motívumok kétoldalas kialakítás kétféle megjelenéshez puha és lélegző pamut krepp, vasalás nélkül praktikus cipzár OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvány, amely garantálja az egészségre való ártalmatlanságot A csomag tartalma 1× paplanhuzat 140 × 200 cm 1× párnahuzat 70 × 90 cm
| Anyag | Pamut, Krepp |
|---|---|
| Szín | Barna |
| Motívumok | Őszi |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Szárítógép | Nem |
| Vasalás | Nem szabad vasalni |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Szép ágynemű.
Nem kell vasalni.
Nagyon szép ágyneműhuzat, megfelel a leírásnak és a fotóknak, kellemes anyag, remélem, megfelelően tartós is lesz. Ajánlom.
Szép.
Nagyon szép
Mindig elégedett

Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, virágos
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron


Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, len, cipzáras
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, virágos, gombos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Flanel, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron