




A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 5764 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroszálas ágynemű Jó választás allergiásoknak, kisgyermekeknek vagy légzési problémákkal küzdőknek a mikroszálas ágynemű. A sűrűn szőtt poliészter anyag jellemzői közé tartozik a finomság, a melegség és a formaállóság. Kiemelkedik továbbá kellemes szerkezetével, lágyságával, és ráadásul nem gyűrődik. Ha előnyben részesíti a könnyű karbantartást, a meleget és a puha simogatást, akkor a mikroszál tökéletes megoldás az Ön számára. Anyag 100% mikroszál - poliészter Gramázs: 95 g/m2 Szín Lila Fekete Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, legalább 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje alapján) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és zárva Használjon az anyagnak és a színeknek megfelelő mosószert Mosás után válasszon kíméletes centrifugázást A csomag tartalma a választott változat szerint Povlečení 140 x 200 cm: 1 db takaró huzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
| Anyag | Mikroszálas, 100% poliészter |
|---|---|
| Szín | Lila |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Egyszínű |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Fekete, Lila |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Ágynemű mintája | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Évszak | Egész éves |
| Párna mérete | 70 x 80 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Grammsúly | 95 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,9 kg |

Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron


Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Fa, szövet, otthoni
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron