
Eglo 900267 - LED RGB Dimmelhető kültéri lámpa 1xE27/9W/230V 2700-6500K IP44
230V
RaktáronIngyenes szállításKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri lámpa modern kivitelben. A lámpa fröccsenő víz ellen védett (IP44), kültéren is használható. Rozsdamentes acél talpból és fehér műanyag búrából áll. E27 foglalatú okos izzó a csomag része. A lámpa Bluetooth és ZigBee 3.0 kapcsolaton keresztül, vagy távirányítóval vezérelhető. Állítható színhőmérséklet: 2700K (meleg fehér) - 6500K (hideg fehér). Fokozatmentes fényerő-szabályozás (0-100%). Színek beállításának lehetősége RGB. Be- és kikapcsolás időzítésének lehetősége. Ingyenes alkalmazás AwoX Home CONTROL (kompatibilis Android és iOS). A lámpa egyszerre vezérelhető távirányítóval és mobiltelefonnal. A távirányító nem része a csomagnak, de külön megvásárolható. Garancia: 5 év.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia/Irányítás telefonnal/Távirányító |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | E27 |
| Izzó típusa | A60 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 806 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Kültéri állólámpák |
| Series | NISIA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Szolár, fali
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős
Raktáron
Álló
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Talajba építhető, 230V, fém
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Álló, műanyag
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló, műanyag
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás