

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED reflektor mozgás- és alkonyatérzékelővel. Magas védettségi szintjének (IP65) köszönhetően kültéri használatra is alkalmas. Érzékelési távolság: 8 m. Időzítés beállítása: 30 mp - 10 perc. Érzékelési szög: 120°. Alkonyatérzékelés beállítása: 30 lx.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Hely | Garázs/Kert és utak/Lugas |
| Funkció | Alkonyérzékelő/Érzékelős/LED technológia |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 370 W |
| Színhőmérséklet | 5000 K |
| A teljes fényáram | 5400 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Típus | LED Reflektor |
| Stílus | Egyéb |
| Series | LOIS Philips |
| Gyártó | Philips |

Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás



Talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron

Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron


Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali
Raktáron
Fém
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron