


A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 58 590 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A székek az asztal könnyen és egyszerűen összecsukható. Akár az erkélyen, akár a teraszon: a különféle beállítási lehetőségeknek köszönhetően a készlet bármilyen korláton vagy ablakpárkányon használható. Akár dohányzóasztalként, akár tárolóhelyként, reggelire vagy munka után. Az erkélybútorok minden funkcióban használhatók. A polirattan nagyon könnyen karbantartható és könnyen tisztítható. Az erkélybútort az időjárástól függetlenül kint hagyhatja. A kemény műanyag asztallap magassága 3 pozícióba állítható, és a korlát magasságától függ. Az erkélyasztal két fülkével is fel van szerelve, amelyek italtartóként szolgálnak. Az erkélybútorok robusztusak, stabilak és könnyen gondozhatók. Ha a bútorra nincs szükség, a helytakarékosság érdekében azonnal összecsukható és tárolható. Termék részletek: asztal: asztallap: 59,5 x 40 cm (H x Szé) változtatható kapaszkodó fesztáv: 6-14,5 cm teljes méretek kibontva: 83 x 59,5 x 63,5 cm (h x sz x mé) teljes mérete összecsukva: 71 x 59,5 x 23,5 cm (Ma x Sz x Mé) keret méretei: 71 x 77,5 x 83 cm súlya: 4 kg szék: anyaga: fém keret, kemény műanyag tábla fekete rattan megjelenéssel ülőfelület: kb 40 x 38 cm háttámla: kb 22 x 43 cm ülésmagasság: kb 45 cm teljes magasság: kb.80 cm összecsukva: kb 95 x 26 cm súlya: kb 4,5 kg Csomag tartalma: 1 x erkélyes akasztóasztal 2 x összecsukható szék
| Funkció | Összecsukható |
|---|---|
| Anyag | Rattan, Műanyag, Fém |
| Szín | Fekete |
| Erkélykészletek | Igen |
| Összeszerelési méret | Asztal és 2 szék |
| Az üléspárna mélysége | 38 cm |
| Asztal szélessége | 40 cm |
| Az asztal magassága | 83 cm |
| Asztal hossza | 59.5 cm |
| Gyártó | Garthen |
| Súly | 4.5 kg |
| Rúdkészletek | Nem |
| Szék szélessége | 40 cm |
| Anyag típusa | Poliuretán, fém, műanyag |
| Tömör fából | Nem |
| Kemping készletek | Nem |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Szék magassága | 80 cm |

Összecsukható, fém, műanyag
Elérhető 8 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Összecsukható, rattan, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fém, állítható
Raktáron
Összecsukható, fém
Raktáron
Összecsukható, rattan
Raktáron
Összecsukható, fa
Raktáron
Rattan, fém, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Raktáron
Összecsukható, fa, átmérő
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fém
Raktáron
Összecsukható, fém, állítható
Raktáron
Összecsukható, fém
Raktáron
Összecsukható, fém
Raktáron
Rattan, műanyag, állítható
Raktáron
Összecsukható, fém
Raktáron
Fém, rakásolható
Raktáron
Összecsukható, műanyag
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém, rakásolható
Raktáron
Összecsukható, fém, műanyag
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, rattan
Raktáron
Rattan, fém, állítható
Raktáron
Összecsukható, fém, műanyag
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, állítható
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Fa
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Összecsukható, fém, műanyag
Raktáron
Fém
Raktáron
Rattan, állítható
Raktáron
Fém
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
- szettek, dekorációs, darabonként
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva