
Macario kerti erkély szett - 2 üléses, fekete
Összecsukható, fém, műanyag
Elérhető 8 webáruházban
RaktáronIngyenes szállításA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 55 390 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kerti asztalból és két kerti székből álló Bisztrókészlet kézzel szőtt polirattan fonott, porszórt acélvázzal. Bútorkészletünk teraszra, kertre vagy erkélyre is alkalmas és 2 fő számára elegendő helyet biztosít. A kerti székek és az asztal könnyen összecsukható néhány egyszerű lépésben, ami lehetővé teszi a teljes erkélykészlet helytakarékos tárolását. Praktikus a téli hónapokra. A szennyeződéstaszító felületnek köszönhetően a kanapé könnyen tisztítható és ideális kültéri használatra. Termék részletek: fekete szín anyaga: szövött polyrattan praktikus a téli hónapokban építőanyag : acél szék: méretek: 35 x 40 x 82 cm (hossz x szélesség x ma) ülésmagasság: 49 cm maximális teherbírás: 150 kg asztal: méretek: 54 x 55 x 72 cm (H x Sz x Ma) maximális teherbírás : 75 kg Csomag tartalma: 1 x asztal 2 x kerti szék
| Funkció | Összecsukható |
|---|---|
| Anyag | Műanyag, Fém |
| Szín | Fekete |
| Erkélykészletek | Igen |
| Összeszerelési méret | 2 szék + asztal |
| Asztal szélessége | 55 cm |
| Az asztal magassága | 72 cm |
| Asztal hossza | 54 cm |
| Gyártó | Stilista |
| Súly | 16 kg |
| Rúdkészletek | Nem |
| Teherbíró képesség | 150 kg |
| Anyag típusa | Poliuretán, acél |
| Ülésmagasság | 49 cm |
| Szék magassága | 82 cm |

Összecsukható, fém, műanyag
Elérhető 8 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Összecsukható, fém
Raktáron
Összecsukható, rattan, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fa
Raktáron
Rattan, fém, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fém
Raktáron
Összecsukható, fém
Raktáron
Összecsukható, fém
Raktáron
Összecsukható, fém, állítható
Raktáron
Összecsukható, rattan, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fém, állítható
Raktáron
Fém, rakásolható
Raktáron
Összecsukható, fém
Raktáron
Fém, állítható
Raktáron
Összecsukható, rattan
Raktáron
Összecsukható, fa, átmérő
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Összecsukható, fém
Raktáron
Fém, rakásolható
Raktáron
Műanyag, rakásolható, állítható
Raktáron
Fém, állítható
Raktáron
Műanyag, állítható
Raktáron
Összecsukható, fém, állítható
Kiszállítás 1 nap múlva
Rattan, műanyag, állítható
Raktáron
Fém
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Fém
Raktáron
Összecsukható, fém
Raktáron
Összecsukható, fa
Raktáron
Összecsukható, fém
Raktáron
Összecsukható, fém
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
- szettek, dekorációs, darabonként
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva