

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Könnyü még is erös és karbantartható kerti készlet GARTHEN összecsukható asztallal. 2 db kényelmes rakásolható székkel rendelkezik. A felhasznált anyagok nem igényelnek karbantartást, időjárásállóak és nem igényelnek különleges ápolószereket. Termék részletek: Szék: anyag: textilia + acél szín: szürke ülés méretek: kb. 46 x 37 cm háttámla: kb. 56 x 46 cm magasság: kb. 91 cm ülés magasság: kb. 41 cm háttámla textil átmérö: kb. 4 cm teljes szélesség: kb. 56 cm max. teherbírás: kb. 100 kg Asztal: anyag: acél/fekete üveg üveg erös.: kb. 5 mm üveg átmérö: kb 70 cm magasság: kb. 73 cm magasság csukott: kb. 100 cm súly: kb. 6 kg készlet súly: 16 kg Csomag tartalma: 2x szék 1x összecsukható asztal
| Funkció | Összecsukható, Rakásolható |
|---|---|
| Anyag | Műanyag, Fém |
| Szín | Szürke |
| Erkélykészletek | Igen |
| Az üléspárna mélysége | 37 cm |
| Asztal szélessége | 70 cm |
| Az asztal magassága | 73 cm |
| Gyártó | Garthen |
| Súly | 6 kg |
| Rúdkészletek | Nem |
| Teherbíró képesség | 100 kg |
| Szék szélessége | 56 cm |
| Anyag típusa | Acél, textil |
| Tömör fából | Nem |
| Kemping készletek | Nem |
| Ülésmagasság | 41 cm |
| Szék magassága | 91 cm |

Rattan
Raktáron
Összecsukható, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Rattan, állítható
Raktáron
Rattan, fém
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Fém
Raktáron
Összecsukható, fa
Raktáron
Fém, rakásolható
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém, rakásolható
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Rattan, fém, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, rattan
Raktáron
Rattan, műanyag, állítható
Raktáron
Összecsukható, fa, műanyag
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Fém, műanyag, állítható
Raktáron
Fém, állítható
Raktáron
Állítható
Raktáron
Összecsukható, műanyag
Raktáron
Műanyag, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa
Raktáron
Rattan
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Rattan, állítható
Raktáron
Összecsukható, fa, átmérő
Kiszállítás 1 nap múlva
Rattan, fém, állítható
Raktáron
Fém
Raktáron
Műanyag, állítható
Raktáron
Összecsukható, fém
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
- szettek, dekorációs, darabonként
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva