Ajánljuk
ACOMA VELVET kárpitozott ágy 90 x 200 cm rózsaszín
Előző árak
- 2026. 05. 02. - 107 060 Ft
- 2025. 12. 06. - 107 060 Ft
- 2025. 03. 11. - 98 262 Ft
- 2025. 02. 10. - 98 449 Ft
- 2025. 02. 09. - 93 798 Ft
- 2024. 12. 09. - 99 009 Ft
- 2024. 11. 04. - 94 033 Ft
- 2024. 04. 29. - 99 009 Ft
- 2024. 01. 15. - 97 299 Ft
Termékleírás
Ágy anyaga Bársonyszövet: Rózsaszín - bluvel sz.52 Fa: Tölgy Az ágy méretei Szélesség: 97 cm Mélység: 215 cm Lábtámla magassága: 36 cm Fejtámla magassága: 93 cm Matrac mérete: 90 x 200 cm Kialakítás Szétszerelve szállítva Kárpitozott ágyak A kárpitozott ágyak az elegancia és a kényelem tökéletes kombinációját kínálják, amely luxus és otthonos érzést kölcsönöz hálószobájának. Ezek az ágyak úgy lettek tervezve, hogy maximális kényelmet nyújtsanak, amit a kiváló minőségű párnázás és finom textíliák biztosítanak, amelyek kellemes tapintásúak. A kárpitozott ágyak sokféle belső térhez illenek sokoldalúságuknak és a színek széles skálájában elérhető kialakításuknak köszönhetően. Gyakran praktikus tárolóhelyet is tartalmaznak, amit különösen a kisebb lakásokban fog értékelni, ahol minden centiméter számít. Könnyen kombinálhatók különböző hálószobai stílusokkal, legyen az modern, skandináv vagy klasszikus dizájn. Csak adjon hozzá néhány dekoratív párnát vagy ágytakarót , és hálószobája tökéletes lesz a pihenésre és feltöltődésre egy hosszú nap után.
Specifikációk
| Szett | Matraccal és ágyráccsal |
|---|---|
| Anyag | Kárpitozott |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Termék színe | Rózsaszín |
| Méret | 90 x 200 cm |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Szövet anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Kinyitható | Nem nyitható |
| Típus | Egyszemélyes ágy |
| Magasság a fej résznél | 124 cm |
| Magasság a láb résznél | 36 cm |
| Súly | 10 kg |
Vélemények
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
IKAROS DOUBLE ágy 90 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
90×206 cm, fa, lábakkal

Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Fotótapéta ajtóra GREECE 86x200 cm
Fotótapéta, 3D hatású, papír
Raktáron
Gyerekágy MELA 80 x 160 cm, fenyő Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
KARDA fehér pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Fürdőlepedő Classic 70 x 140 cm bézs, 100% pamut
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
CLASSIC Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm és kispárnával 40 x 50 cm
Raktáron
Ágytakaró FLORAL RIBBON, krémszínű Méret: 170 x 210 cm
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Bella fekete 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
VENORIA U alakú kihúzható ülőgarnitúra, 285x146 cm, krémszínű + 2 párna INGYEN
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

Biztonsági gyerek korlát, állítható - több méretben Korlát szélessége: 72-122 cm, Korlát magassága: 68 cm
Fa, szövet, otthoni

Mikroszálas takaró SOFT, púderrózsaszín Méret: 160 x 200 cm
200×220 cm, gyapjú, mikroplüss
Raktáron
Ágytakaró CITRUS GARDEN, fehér Méret: 170 x 210 cm
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron





























