



Méretek 25×207 cm
Anyaga 100% pamut 150 g/m2 grammsúllyal és Oeko-Tex Standard 100 IW 00034 hipoalergén szilikon fonál Színe Fehér színes pöttyökkel mindkét oldalán Mérete Hossz: 207 cm Magasság: 25 cm Alkalmas kiságyhoz a következő méretekben: 70 x 140 cm vagy 60 x 120 cm Részletek Megvédi a kisbabát a fej ütésétől Mindkét oldalon steppelt A védőt pamutzsinórral csatlakoztathatja Nagyon puha és kellemes tapintású Mosási hőmérséklet: 40°C Vasalás: nedvesen, magas hőmérsékleten
| Mélység: | 207 cm |
|---|---|
| Magasság: | 25 cm |
| Forma | Párna |
|---|---|
| Anyag | 100% pamut |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Grammsúly | 150 g/m2 |
| Hossz | 207 cm |
| Gyártó | Bellamy |

Matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
85-305×35×25 cm, egyenes
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
82×31×11 cm, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
29×56×13 cm, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
33×14×24 cm, egyenes
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron