



Méretek 76×80×80 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ezzel a letisztult asztallal kisebb terekben is kényelmesen vendégül láthatod szeretteidet. A kis asztal 4 stabil, bükkfa lábon áll és könnyen karbantartható. Skandináv stílusának köszönhetően ideális választás bármely étkezőhöz vagy nappalihoz. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x asztal
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 80 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Kerek |
| Stílus | Modern, Skandináv |
| Szín | Fehér |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Felület | Matt |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Név | BOMA |
| Forma | Kerek |
| Súly | 13 kg |
| Terhelhetőség | 100 kg |
| Főbb anyagok | MDF |
| További anyagok | Vas, Bükkfa |
| Sku | 312558 |

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×140-180×80 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
Bővíthető, kerek, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

75×120×70 cm, tölgyfa, matt

Kerek, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
75×120 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek