Ajánljuk
4Home Unicorn gyerek pamut ágyneműhuzat, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm
2745 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 2745 Ft
- 2026. 03. 25. - 2745 Ft
- 2026. 03. 17. - 3095 Ft
- 2026. 02. 25. - 3495 Ft
- 2026. 02. 23. - 3545 Ft
- 2026. 02. 20. - 3995 Ft
- 2026. 02. 06. - 4995 Ft
- 2025. 09. 23. - 5995 Ft
- 2025. 09. 09. - 4796 Ft
- 2025. 08. 21. - 5995 Ft
- 2025. 08. 11. - 6995 Ft
- 2025. 07. 29. - 5946 Ft
- 2025. 06. 26. - 6995 Ft
- 2025. 05. 05. - 4245 Ft
- 2025. 04. 08. - 4195 Ft
- 2025. 04. 02. - 4145 Ft
- 2025. 03. 04. - 4195 Ft
- 2025. 01. 20. - 4145 Ft
- 2025. 01. 06. - 4595 Ft
- 2024. 12. 02. - 4695 Ft
- 2024. 11. 28. - 4445 Ft
- 2024. 11. 25. - 4895 Ft
- 2024. 11. 19. - 5045 Ft
- 2024. 11. 11. - 5245 Ft
Termékleírás
Hurrá! Kalandra fel a varázslatos egyszarvúkhoz! Aranyos pamut ágyneműhuzat fehér alapon színes egyszarvú motívummal mesebeli birodalommá varázsol minden gyerekszobát a legszebb álmokkal, ami nem csak gyermekei arcára varázsol mosolyt. A minőségi 100% pamut maximális kényelmet biztosít, és kíméletes az érzékeny baba bőréhez. Megnyugodhat annak tudatában, hogy gyermekei kényelméről a legapróbb részletekig gondoskodott. Az ágyneműhuzat mindkét oldala egyforma, praktikus cipzárral rendelkezik. A készlet tartalma: • 1x párnahuzat 40 x 60 cm • 1x paplanhuzat 100 x 135 cm
Specifikációk
| Kinek | Lányoknak |
|---|---|
| Típus | Kiságyba |
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Pamut |
| Motívum | Állatok |
| Szín | Rózsaszín |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 40 x 60 cm |
| A takaró méretei | 100 x 135 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Gyermekágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
































