Ajánljuk
4Home gyerek pamut ágyneműhuzat Little giraffe, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Gyönyörű, szép megjelenés (64%)
- Minőségi, kellemes anyag (36%)
- Cipzárnál kis lyuk (9%)
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 7995 Ft
- 2026. 02. 20. - 7995 Ft
- 2026. 02. 18. - 8995 Ft
- 2026. 02. 18. - 6545 Ft
- 2025. 12. 14. - 9995 Ft
- 2025. 10. 28. - 6995 Ft
- 2025. 09. 09. - 5596 Ft
- 2025. 08. 21. - 6995 Ft
- 2025. 08. 11. - 9995 Ft
- 2025. 07. 29. - 8496 Ft
- 2025. 06. 26. - 9995 Ft
- 2025. 03. 19. - 6695 Ft
- 2024. 12. 18. - 6095 Ft
- 2024. 11. 28. - 5995 Ft
- 2024. 11. 25. - 6645 Ft
- 2024. 11. 18. - 7045 Ft
- 2024. 10. 30. - 6345 Ft
- 2024. 10. 15. - 5645 Ft
- 2024. 10. 08. - 5995 Ft
- 2024. 09. 12. - 6845 Ft
- 2024. 08. 26. - 5395 Ft
- 2024. 08. 20. - 5945 Ft
- 2024. 07. 15. - 5045 Ft
- 2024. 07. 11. - 5025 Ft
- 2024. 07. 08. - 4985 Ft
- 2024. 07. 06. - 4945 Ft
- 2024. 04. 30. - 5895 Ft
- 2024. 04. 23. - 5595 Ft
- 2024. 04. 22. - 7795 Ft
- 2024. 04. 17. - 6495 Ft
- 2024. 04. 16. - 5195 Ft
- 2024. 04. 15. - 6495 Ft
- 2024. 04. 05. - 7795 Ft
- 2024. 02. 08. - 7995 Ft
- 2024. 01. 15. - 10 245 Ft
Termékleírás
Keljen útra az álmok birodalmába ezzel az aranyos kis zsiráffal! Gyermekei új barátnője szemmel tartja majd gondtalan alvásukat, és csak a legpihentetőbb álmokat hozza el nekik. A színesen tarka motívum fehér alapon tökéletesen illeszkedik minden kiságyba.A minőségi 100% pamut maximális komfortérzetet biztosít és kíméletes az érzékeny bababőrhöz is. Ezáltal abban a tudatban alhat el, hogy gyermekei kényelméről a legapróbb részletig gondoskodott. Az ágyneműhuzat kétoldalas - egyik oldala mintás, a másik egyszínű. Praktikus cipzárral záródik.A szett tartalma: 1 db párnahuzat, 70 x 90 cm 1 db paplanhuzat, 140 x 200 cm
Specifikációk
| Típus | Klasszikus |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Pamut |
| Motívum | Állatok |
| Szín | Fehér |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Gyönyörű, szép megjelenés (64%)
- Minőségi, kellemes anyag (36%)
- Elégedettség (27%)
- Cipzárnál kis lyuk (9%)
Felhasználói értékelések
Gyönyörű és kellemes ágyneműhuzat.
Gyönyörű, élénk színek, nagyon szép ágynemű.
A cipzárnál volt egy kis lyuk.
Elégedettség
minőségi
Szép



































