






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Teremtsen tökéletes hangulatot a Philips Hue dimmelhető világításával. Energiatakarékos megoldás, amely távolról vezérelhető, és segít megalkotni az ideális fényviszonyokat, amelyek megfelelnek elképzeléseinek, tevékenységeinek vagy hangulatának. LED mennyezeti dimmelhető lámpa távirányítóval. Élvezze a lágy fényt a Philips Hue White Ambiance fehér mennyezeti lámpájával, amely kellemes fehér atmoszférát teremt. A fényt közvetlenül a mellékelt Hue dimmelős kapcsolóval vagy Bluetooth segítségével vezérelheti. A Hue Bluetooth alkalmazás lehetővé teszi, hogy egy helyiségben otthonában irányítsa a Hue okosvilágítást. Akár tíz okoslámpát is hozzáadhat, és egyszerű gombnyomással vezérelheti őket mobilkészülékén; a csatlakoztatott lámpák számának bővítéséhez vásárolja meg a Hue Bridge-et. Ha szeretné felfedezni az intelligens világítás további funkcióit, csatlakoztassa a lámpát a Hue Bridge-hez – az okoskaput itt vásárolhatja meg. Élvezze a Philips Hue termékcsalád teljes funkcionalitását. Ha szeretné automatizálni az egész okos otthoni világítási rendszert, hozzon létre rutinokat. Vezérelje a lámpákat akkor is, ha nincs otthon, és szerezzen be további kiegészítőket, például mozgásérzékelőket vagy okoskapcsolókat. A lámpa teljes mértékben támogatja a hangvezérlő rendszereket. Egyszerű hangutasításokkal több lámpát, vagy akár egyetlen helyiségbeli lámpát is irányíthat. A távirányító INGYENESEN jár hozzá. További információkat a HUE rendszerről megtalálja cikkünkben.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy, Több |
| Okos | Igen |
| Szín | Fekete |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Távirányító/Irányítás telefonnal |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 9,6 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9,6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 85 W |
| Színhőmérséklet | 2200-6500 K |
| A teljes fényáram | 1220 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9,6 W |
| Stílus | Egyéb |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Series | ENRAVE Philips |
| Gyártó | Philips |

LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Konyhába, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, üveg, modern stílusú
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállításLED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, üveg, modern stílusú
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás