





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 27790.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Mennyezeti lámpa |
|---|---|
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyszögletes |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 325 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 4700 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | PIGLIONASSO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag
Raktáron
Középfehér
Raktáron
Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
Raktáron

Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, szélesség, magasság
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém, meleg fehér, középfehér
Raktáron


Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, meleg fehér, középfehér
Raktáron



Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, átmérő
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás