






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 16290.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Szabálytalan |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 200 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 2850 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyzetes |
| Series | PIGLIONASSO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Okos
Raktáron
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Középfehér
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Fém, műanyag
Raktáron
Fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás