


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Beltéri LED-szalag. Fényhőmérséklet: 3000 K (meleg fehér). A szalag rendkívül rugalmas – szükség szerint lerövidíthető (a többit tovább lehet használni). Kétoldalas öntapadó 3 m-es szalag a hátoldalon. LED-ek száma: 600. Tápellátás: 12/230 V. A transzformátort nem tartalmazza (megvásárolható ITT).
| Fő anyag | Műanyag |
|---|---|
| Áramforrás | Villany |
| Feszültség | 12V, 230V |
| Típus | Fali, LED szalagok |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 5500 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 380 W |
| Hely | Nappali/Hálószoba/Előszoba |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Funkció | LED technológia/Öntapadós |
| Series | LED STRIP Solight |
| Gyártó | Solight |

Fényfüzérek, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló, RGB
Raktáron
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, klasszikus, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
Raktáron
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló

LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, klasszikus, fali
Raktáron
230V, álló
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás