




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
SONJA LED modern asztali lámpa. A lámpa alján található érintésszabályzóval szabályozható. Ideális nappali vagy hálószoba világítására.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Íróasztal |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/LED technológia/Lépésekben szabályozható |
| Dugó típusa | C |
| Típus | Asztali lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | G9 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 245 lm |
| Sugárzási szög | 270 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Series | SONJA Paul Neuhaus, LAMP Paul Neuhaus |
| Gyártó | Paul Neuhaus |

Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, csipeszes, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Retró, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, okos, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, csipeszes, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, okos, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron

LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás