







Méretek 51×102×43 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a stílusos ottomán gyönyörű bársonyborításával az étkezőbe, a hálószobába és a nappaliba is illik. Az oldalán található fémszegecsek igazán dekoratívvá teszik őt. Puha párnázatának köszönhetően kényelmes ülőhelyként vagy lábtartóként szolgál. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x pad
| Szélesség: | 102 cm |
|---|---|
| Mélység: | 43 cm |
| Magasság: | 51 cm |
| Kárpit anyaga | Szövet |
|---|---|
| Anyag | Kárpitozott |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Szín | Kék |
| Név | YORKTON |
| Súly | 10 kg |
| Terhelhetőség | 150 kg |
| Főbb anyagok | Bársony |
| További anyagok | Fenyő |
| Stílus | Glam |
| Sku | 137790 |

45×50×35 cm, puffok, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Puffok, tárolóhellyel, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Tárolóhellyel, téglalap alakú, lábak nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Puffok, tárolóhellyel, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron