Ezek is tetszhetnek
Székpárna STANDARD sötétlila
Méretek 36×39 cm
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 1343 Ft
- 2026. 01. 01. - 1343 Ft
- 2025. 10. 27. - 1244 Ft
- 2025. 06. 07. - 1343 Ft
- 2025. 03. 07. - 1513 Ft
Termékleírás
Anyag Felső oldal: Mikroszál Alsó oldal: Nem szőtt textília Töltet: Szivacs Szín Sötétlila Méretek Hosszúság: 39 cm Szélesség: 36 cm Magasság: 1,5 cm Kialakítás Praktikus kötők a háttámlához való rögzítéshez Növeli a kényelmet és biztosítja a puhaságot ülés közben Megakadályozza a hideg gyors áthatolását Védelem a bútorok szennyeződése és kopása ellen Kültéri használatra is alkalmas Ajánlott mosási hőmérséklet 30 - 40 °C Inspirálódjon tovább Székpárna Konyha Konyhai lámpák Konyhai kiegészítők Konyhabútor Asztalterítők
Méretek
| Szélesség: | 36 cm |
|---|---|
| Mélység: | 39 cm |
Specifikációk
| Kerti | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Szék |
| Forma | Négyszög |
| Termék színe | Lila |
| Méret | 39 x 36 cm |
| Töltet | Molitán |
| Minta | Sima |
| Rögzítés | Fűzős |
| Huzat anyaga | Mikroszálas |
| Hosszúság | 39 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Súly | 0,2 kg |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
IKAROS DOUBLE ágy 90 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
90×206 cm, fa, lábakkal

Gyerekágy MELA 80 x 160 cm, fenyő Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
KARDA fehér pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bella fekete 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
CLASSIC Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm és kispárnával 40 x 50 cm
Raktáron
Ágytakaró FLORAL RIBBON, krémszínű Méret: 170 x 210 cm
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Bella vörös gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Táskarugós matrac 120 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Jersey sötétszürke lepedő 180x200 cm
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Jersey gyerek lepedő kiságyba fehér 70x140 cm
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
VENORIA U alakú kihúzható ülőgarnitúra, 285x146 cm, krémszínű + 2 párna INGYEN
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

















































