

Méretek 84×54×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A skandináv stílusú bútorok régóta divatosak az otthonokban és a kereskedelmi terekben. Vintage étkezőszékünk felhívja magára a figyelmet és egyszerű eleganciát visz otthonába. A stabil háttámla és a formázott, kárpitozott ülés biztosítja az üléskényelmet. Megbízhatósága a robusztus bükkfa lábakon alapul. Ezek a kárpitozott székek stílusos színek széles választékában kaphatók. Az utasításoknak köszönhetően kiemelő székeink könnyen összeszerelhetők, lakossági és kereskedelmi célokra használhatók (étkezők, konyhák, éttermek, kávézók és szállodák nappalija stb.). Az ergonómikus hajlított kialakítás és a kárpitozott ülés, valamint ezeknek a retro székeknek a kis súlya kényelmes ülést és könnyű használatot biztosít. Termék részletek: teljes magasság: kb 84 cm ülésmagasság: kb 44 cm teljes szélesség: kb.54 cm teljes mélység: 59,5 cm háttámla magassága: kb 43 cm ülésvastagság: kb 5 cm egy szék össztömege: kb.5,3 kg a szék terhelhetősége: kb.150 kg láb anyaga: bükkfa csúszásmentes alsó él megoldással székváz (ülés + háttámla): nyár szövet huzat: bársony (négyzetes steppelt) ülés: hab párnázás egyéb anyag: fém szín: sötétszürke Csomag tartalma: 2 db étkezőszék sötétszürke, bontott Megjegyzés: A tényleges szín a képalkotási technikától függően eltérhet a fényképen láthatótól.
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 84 cm |
| Anyag | Fa, Fém |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Skandináv, Retró |
| Készletek darabszáma | 2 db |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Kerekekkel | Nem |
| Teherbíró képesség | 150 kg |
| Beállítja | 2 ks |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Az üléspárna mélysége | N/a cm |
| Ülőpárna szélessége | 54 cm |
| Fa dekoráció | Bükk |
| Összeállítható | Nem |
| Színes | Sötétszürke |
| Gyártó | Miadomodo |
| Összecsukható | Nem |
| Rotary | Nem |
| Karfával | Nem |
| Tömör fából | Nem |
| Súly | 5.3 kg |

88×49×60 cm, fa, modern stílusú

Kartámasszal, műanyag, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
81×51×55 cm, fa, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
86×45×54 cm, kárpitozott, rusztikus
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
86×47×42 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×43 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
85×51×61 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott

88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×59×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
83×54×61 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
83×54×61 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott

88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
79×61×55 cm, kartámasszal, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban

Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva