



A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 13 390 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Dimmelhető LED asztali lámpa.Egyszerű dizájn.Dönthető búra közvetett világításhoz.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Íróasztal |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Szín | Fekete |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Típus | Asztali lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható dimmerrel/Érintős kapcsoló |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 450 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Feszültség | 230 V |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Stílus | Egyéb |
| Dugó típusa | C |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Series | PARIS Top Light |
| Gyártó | Top Light |

Retró, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás