Hasonlítsd össze az árakat 8975 Ft-tól 14 690 Ft-ig 2 webáruházban:
LED napelemes reflektor érzékelővel LED/5W/3,7V 4000K IP65 3000 mAh
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 8975 Ft és 14 690 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 8975 Ft
- 2026. 04. 05. - 8975 Ft
- 2026. 03. 25. - 11 833 Ft
- 2026. 05. 01. - 8975 Ft
- 2026. 04. 05. - 8975 Ft
- 2026. 03. 25. - 8975 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
LED napelemes lámpa mozgás- és fényérzékelővel.A lámpa alkonyatkor aktiválódik, hajnalban kikapcsol.Automatikusan bekapcsol alkonyatkor, és napközben töltődik.Érzékelési szög: 180 fok.Érzékelési távolság: 8 méter.Könnyű telepítés.Beépített akkumulátor: Li-Ion 3,7V / 3000 mAh.Világítótesttel együtt.Ha az akkumulátor töltöttsége több mint 30%, mozgás érzékelésekor a lámpa 100%-os fényerővel világít.20 másodperc mozgásmentesség után a lámpa 3%-os fényerőn tovább világít.Ha az akkumulátor töltöttsége kevesebb, mint 30%, mozgás érzékelésekor a lámpa 100%-os fényerővel világít.20 másodperc mozgásmentesség után kikapcsol.
Specifikációk
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Típus | LED Reflektor/Napelemes lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | Szolár technológia/Érzékelős/LED technológia |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 500 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 90 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 35000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 20000 ON/OFF |
| Feszültség | 3,7 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Kapacitás | 3000 mAh |
| Series | SOLAR Kobi |
| Gyártó | Kobi |
Hasonló termékek

Kültéri fali lámpa fekete LED-del IP54 mozgásérzékelővel, szolár - Floody
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Ipari kültéri mennyezeti lámpa fekete mozgás- és alkonyérzékelővel IP44 - Charlois
Raktáron
Philips - LED Napelemes fali reflektor érzékelővel NYSIL 3xLED/8,7W/3,7V IP65
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
POLKA falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Aigostar - Fényerőszabályozható napelemes LED reflektor érzékelővel/80W/3,4V IP66 + távirányítóval
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern kültéri mennyezeti lámpa fekete üveggel 2-lámpás IP44 - Reims
Mennyezeti, fém
Raktáron
Krypton falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Durante LED kültéri falikar
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Conyon LED kültéri mennyezeti lámpa
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Nidaros kültéri mennyezeti lámpa
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Deuba Napelemes LED fali lámpa
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Modern kültéri mennyezeti lámpa fekete mozgás- és alkonyérzékelővel IP44 - Rotterdam
Raktáron
Circe falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
AVENBERG SENZOR energiatakarékos LED reflektor PIR mozgásérzékelővel, 20W
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Raktáron
Conyon LED kültéri mennyezeti lámpa
Mennyezeti, talajba építhető, fém
Raktáron
Nidaros kültéri mennyezeti lámpa
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
POLKA falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Zaparkorun Napelemes kerti világítás mozgásérzékelővel - 190 LED
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
Kiszállítás 2 nap múlva
Cuppa kültéri állólámpa
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Cico
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus mennyezeti lámpa fekete IP44 - Leuven
Raktáron
Kültéri mennyezeti lámpa fekete bordázott üveggel 2-lámpás IP44 - Charlois
Raktáron
Kültéri állólámpa napelemmel - Volendam
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
Raktáron
Lanter kültéri falikar
Fali, réz, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Misti kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Agosto kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Prive kültéri állólámpa
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Step falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Opu kültéri állólámpa
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Latina kültéri mennyezeti lámpa
Mennyezeti, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Focus kültéri falikar
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Niklas kültéri falra simuló lámpa
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
EGLO 22469 - Kültéri fali lámpa érzékelővel LATERNA 1xE27/60W fekete
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8263 - Kültéri lámpa INOX TORCH 1xE27/25W IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
PREZENT 49009 - NORD mennyezeti lámpa 2xE27/60W
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8395 - Kültéri lámpa TOSCANA 1xE27/60W/230V
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8202 - Kültéri fali lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 8208 - Kültéri lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 7076 - Csillár láncon PETRONEL 1xE27/60W/230V
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 3722 - Mennyezeti lámpa ATHEN 2xE27/60W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 58227C - Állólámpa NEWCASTLE 1xE27/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6048 - Spotlámpa NORTON 3xGU10/50W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 24103W - LED Fali lámpa PEGASI LED/6W/230V
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 31827 - Kültéri LED lámpa LED/7W IP44
Raktáron
Eglo 9682 - CAPASSO-C LED RGB dimmelhető fali mennyezeti lámpa 17W/230V
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár OXFORD 5xE27/15W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár láncon ADELLE 5xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa 2xE27/60W/230V
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 17383/93/PN - Kültéri fali lámpa KISKADEE 1xE27/42W/230V IP44
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás





