


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri, behajtásra alkalmas süllyesztett lámpatest.Megfelelő szerelés mellett akár 8000 kg teherbírás.Beépítési mélység: 12,5 cm.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Hely | Kert és utak |
| Alak | Négyzetes |
| Szerelési lyuk | 80 mm |
| Szerelési mélység | 125 mm |
| Foglalat | GU10 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | NEM |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Típus | Taposó lámpák |
| Stílus | Egyéb |
| Series | ENTRADA1 Kobi |
| Gyártó | Kobi |

Álló, fa
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Függő, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Függő
Raktáron


Függő, műanyag
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás


Álló, talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, műanyag
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron
Fali
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás