



Méretek 76×70×70 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Természetes furnér: Tölgy Fém: Fekete Méretek Szélesség: 70 cm Mélység: 70 cm Magasság: 76 cm Teherbírás: 10 kg Súly: 27,83 kg A harmonikus belső titka a színekben, anyagokban, bútorokban vagy kiegészítőkben rejlik. Fogadja el a skandináv stílust, amely az levegősséget és egyszerűséget szimbolizálja. A skandináv helyiségek könnyedek és tökéletesen világosak. Praktikus és tiszta terek, melyek egyszerűen formázott bútorokkal vannak berendezve, természetes árnyalatokkal, fémes, üveges vagy kőhatású elemekkel. A skandináv étkezők funkcionalitását minden alkalommal értékelni fogja. Családdal vagy barátokkal eltöltött közös pillanatok kényelmet és pihenést kínálnak. Ezt a fekete étkezőasztal PURO 70 x 70 cm tölgy dekor asztallappal és kárpitozott székek kombinációja biztosítja. A széles fém láb több helyet biztosít mindenkinek. A skandináv dizájnt feltűnőbb tónusú kiegészítők emelik ki.
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Négyzet |
| Stílus | Skandináv |
| Ülőhelyek száma | 2-személyes |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztalláb típus | Egy láb, Klasszikus, Három láb |
| Asztallap anyaga | Üveg, Laminált |
| Lábak formája | Egy lábbal |
| Lábak anyaga | Fém |
| Lap anyaga | Természetes furnér |
| Asztallap vastagsága | 38 mm |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Nyithatóság | Nem nyitható |

76×60×60 cm, tölgyfa, négyzet alakú
Kiszállítás 1 hét múlva
76×60×60 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Kerek, fém lábakkal, matt
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
76×100×100 cm, kerek, 6-személyes
Kiszállítás 1 hét múlva
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban

75×120×60 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
Bővíthető, tölgyfa, fém lábakkal
Elérhető 3 webáruházban

75×120×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×120×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Raktáron
Bővíthető, kerek, modern stílusú
Raktáron
75×70×120 cm, bővíthető, fenyő
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
76×70×130 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Kiszállítás 1 hét múlva
Modern stílusú, négyzet alakú, fém lábakkal
Raktáron
Kerek, fém lábakkal, matt
Raktáron
Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Modern stílusú, négyzet alakú, matt
Raktáron
Fém lábakkal, matt, bükkfa
Elérhető 8 webáruházban
Ingyenes szállítás
Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
Matt, márvány asztallappal, téglalap alakú
Raktáron
75×120×80 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
75×120×80 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
78×140×83 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Bővíthető, modern stílusú, matt

77×90×160-240 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Kiszállítás 1 hét múlva
Kerek, tölgyfa, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
74×110×70 cm, modern stílusú, rusztikus
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Diófa, matt, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva