Hasonlítsd össze az árakat 7990 Ft-tól 2 webáruházban:
Eglo 99144 - LED beépíthető mennyezeti lámpatest FUEVA 5 LED/10,5W/230V
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül:
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 7990 Ft
- 2026. 02. 05. - 7990 Ft
- 2026. 05. 01. - 7990 Ft
- 2026. 02. 05. - 7990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 7990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Süllyesztett |
| Szín | Fekete |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Stílus | Egyéb |
| Izzók száma | 1 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Szerelés módja | Beépített |
| Alak | Kerek |
| Szerelési lyuk | 155 mm |
| Szerelési mélység | 26 mm |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10,5 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10,5 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 85 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10,5 W |
| Series | FUEVA Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Ajánljuk

6 darabos süllyesztett spotlámpa készlet fekete dönthető 8,2 cm LED-del Dim to Warm IP54 Ultra Slim - Pupil
LED, okos, modern stílusú
Raktáron
Modern 1 fázisú sínrendszer 4 spotlámpával fekete - Jeana
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
4 darabos modern fehér, forgatható és dönthető mennyezeti spotlámpa szett - Rondoo Up
Modern stílusú, fém
Raktáron
Mennyezeti spotlámpa arany üveggel 3-lámpás állítható kerek - Laura
Üveg, felületre szerelhető
RaktáronModern fekete sínrendszer 5 spotlámpával, 1 fázisú GU10 35mm - Iconic Jeana Luxe
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
4 darabos modern fekete állítható AR70 mennyezeti spotlámpa szett - Rondoo Up
Modern stílusú
RaktáronModern sínrendszer 5 beépített spotlámpával, bézs-arany színben, 1 fázisú - Iconic Kohua
Süllyesztett, modern stílusú, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállításModern sínrendszer 6 fehér spotlámpával, 1 fázisú, 200 cm - Iconic Jeana
Modern stílusú
Raktáron
Ipari reflektor fém és fa kombinációban, dönthető, 3-lámpás - Emado
Fa, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Modern 1 fázisú sínrendszer 10 spotlámpával fehér - Jeana
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
12 db fekete GU10 beépíthető spotlámpa szett 50 mm IP44 - Dept
Modern stílusú, skandináv stílusú
RaktáronModern sínrendszer 6 fekete spotlámpával, 1 fázisú, 200 cm - Iconic Jeana
Modern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
6 darabos modern, ágyúszürke, süllyesztett spotlámpa készlet GU10 50mm-es kerek, dönthető - Rondoo
Modern stílusú, ipari stílusú
Raktáron
6 db modern, dönthető beépíthető spotlámpa szett sötét bronz színben - Cisco
Modern stílusú, bronz
RaktáronIngyenes szállítás
6 darabos modern, bézs színű, süllyesztett spotlámpa készlet GU10 50mm-es, forgatható és dönthető - Chuck
Modern stílusú
Raktáron
Set van 6 moderne inbouwspots wit 8,2cm incl. LED IP54 ultra slim - Pupil
LED
RaktáronModern sínrendszer 6 fehér spotlámpával, 1 fázisú, 300 cm - Iconic Jeana
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronModern fehér 1 fázisú sínrendszer 5 spotlámpával - Iconic Jeana
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern, felületre szerelt spotlámpa bézs színben, GU10 50mm, forgatható és dönthető - Rondoo Up
Modern stílusú
Raktáron
Modern fekete sínrendszer 5 spotlámpával, 1 fázisú - Jeana
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern 1 fázisú sínrendszer 4 fehér spotlámpával - Jeana
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern 1 fázisú sínrendszer 4 Wifi GU10 sötét bronz színnel - Jeana
Okos, hideg fehér, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa fekete fával, 5 állítható fényponttal, téglalap alakú - Jeana
Fa, modern stílusú
Raktáron
Ipari reflektor rozsdabarna fával, dönthető 3-lámpás - Gina
Fa, felületre szerelhető
Raktáron
Modern 1 fázisú sínrendszer 10 spottal fekete - Jeana
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
5 db-os készlet acél talajszpotlámpák IP65 - Basic Square
LED, fém
RaktáronIngyenes szállítás
6 db-os modern beépíthető spotlámpa készlet fekete állítható - Qure
Süllyesztett, billenthető
Raktáron
Mennyezeti spotlámpa arany opál üveggel 4-lámpás állítható - Anouk
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
Modern 1-fázisú függesztett sínrendszer 5 fekete spotlámpával - Jeana
Modern stílusú, fém
Raktáron
Modern 1 fázisú sínrendszer 14 spotlámpával fehér - Jeana
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Prezent 1501 -Mennyezeti lámpa ASPEN 2xE27/60W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6547 - Spotlámpa GRANDO 3xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50234/17/E7 - Spotlámpa BURLAP 4xE14/40W/230V
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 6195 - Fali lámpa SENDERO 1xE27/60W/230V
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri reflektor ADVIVE PLUS LED/100W/230V IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Jupiter 1707 - BORNEO fali lámpa 1xE27/60W/230V
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Markslöjd 106587 - Dimmelhető fali lámpa CARRIE 1xGU10/35W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Antonio 1xE27/60W/230V mennyezeti lámpa kábellel
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Palnas 61002620 - Fali spotlámpa GEMA 1xGU10/10W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
Searchlight EU3923AB - Asztali lámpa TOUCH 1xE14/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 98762 - Fali lámpa TABILLANO 1xE27/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Prezent 64423 - Mennyezeti lámpa ORADEA 3xE27/40W/230V
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips - Kültéri állólámpa BRIDGE 1xE27/14W/230V IP44 80,2 cm
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Argon 0694 - Mennyezeti lámpa GIN 2xE27/15W/230V fehér
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Jupiter 1944 - Asztali lámpa SELEN 2xG9/40W/230V sárgaréz
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár zsinóron GABI 3xE27/60W/230V arany/fehér á. 45 cm
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár zsinóron GABI 3xE27/60W/230V arany/fehér
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás


