




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 8490.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10,5 W |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10,5 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 83 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Stílus | Egyéb |
| Series | FUEVA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállításLED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, távirányítós, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, modern stílusú
Raktáron
LED, fém, műanyag
Elérhető 2 webáruházban

LED, konyhába, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Ingyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron