Webáruház értékelés
Minden rendben zajlott.
Megvásárolt termékek:
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Webáruház értékelés
Minden rendben zajlott.
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Fogok mèg rendelni úgy gondolom.
Mindennel meg vagyok elègedve..S nem kellett a várost járnom egy olyan termėkèrt ami megfelel.
Webáruház értékelés
Hosszú szállítási idő
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Felhívtam az ügyfélszolgálatot, nagyon kedvesek és segítőkészek voltak
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Megbízható bolt, azt kaptam ,amit vártam.
Webáruház értékelés
Többet nem rendelek innen
Webáruház értékelés
Emailes névre küldték.
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Gyors, korrekt kiszolgálást kaptam.
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
A festés silány, repedések is voltak a fában. Csak a törött részt akarták cserélni, a többit nem. Nem ajánlom.
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Nem csalódtam az áruban, a szállítókba sem
Megvásárolt termékek: