Webáruház értékelés
Minden rendben zajlott, ajánlani tudom az áruházat.
Megvásárolt termékek:
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Webáruház értékelés
Minden rendben zajlott, ajánlani tudom az áruházat.
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Szép áru
Webáruház értékelés
Minden rendben volt
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Jó estét! Megkaptam a terméket sajnos csalódott vagyok mivel szállítási hibát észleltem amit le is fotóztam, és több minden hiányzott belőle, pl csavarok, fatipli. És még nem volt hozzá össze szerelési útmutató hogy hogy kell össze szerelni!
Webáruház értékelés
Nagyon lassú a szállítás, de ez nem a termék hibája!
Webáruház értékelés
Gyors küldés, stabil csomagolás, minden fázisról tájékoztató email.
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Minden rendben volt.
Webáruház értékelés
Freundlich und Hilfsbereit
Webáruház értékelés
Teljesen pozitív tapasztalatom van. Egy dolog meglepett, /ami sejtem a rossz tapasztalataik következménye/ hogy nem módosítható a kiszállítási időpont. Megoldottuk, a kiszállító futár segítőkész volt, de nagyon kicsin múlott, hogy sikerült átvenni az Önök által megszabott időpontban. Legközelebb ezt már számításba tudjuk venni, de első vásárláskor rosszul érintett. Köszönöm a szép termékeket! 🙂
Gyors kiszállítás, korrekt csomagolás, megfelelő termékek
Webáruház értékelés
Megbízható partner.