A képek nem igazán fedik azt a minőséget,amit elvárna az ember ( ágynemű huzatok,ágytakarók tekintetében leginkább az anyag minősége kifogásolható illetve kinézete). Úgy gondolom,hogy hatalmas hiba Sameday-vel küldeni a csomagokat! Az ágy csomagolása sérült volt ,tiszta retkes volt (arra nem mernék megesküdni,hogy egy lábnyom volt e a csomagolás közepén vagy más esetleg), és a futár olyan szinten bunkó volt,hogy arra nehéz találni szavakat mind a kettő alkalommal,amikor hozta a csomagokat. A szállítási idő viszont korrekt volt,valóban egy héten belül megjöttek a termékek.
Megvásárolt termékek:
Elégedett felhasználó
Webáruház értékelés
Minden rendben volt azt kaptam amit rendeltem. Ajánlom mindenkinek.
Megvásárolt termékek:
Nem bejelentkezett felhasználó
Webáruház értékelés
Pontosan azt kaptam amit rendeltem
Gyors precíz szállítás
Megvásárolt termékek:
Elégedett felhasználó
Webáruház értékelés
Nem értem miért nincs egy bizonyos összeg felett ingyenes szállítás. Miért nem érhető el kispárna huzat egy szetthez amíg a szett készlete tart?