Ajánljuk
Rabalux 3416 - LED Gyerek mennyezeti lámpa HANKA LED/24W/230V
Előző árak
- 2026. 05. 13. - 11 390 Ft
- 2025. 05. 20. - 11 390 Ft
- 2024. 01. 27. - 12 990 Ft
- 2024. 01. 15. - 16 290 Ft
Termékleírás
A vidám színeknek köszönhetően a Hanka mennyezeti lámpa elbűvölő kiegészítője lesz minden gyerekszobának. A Hanka lámpa fém és műanyag anyagból készült, tervezője a Rábalux cég. A kerek lámpa fehér alapját egyedi, színes és figyelemfelkeltő minták díszítik. A virág- és madármotívumok garantáltan elvarázsolják a kislányokat. A mennyezeti lámpa beépített 24 W teljesítményű LED fényforrással rendelkezik, amely 1560 lumen fényáramot biztosít, és élettartama 25 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fényt bocsát ki, amely növeli a gyerekszoba otthonos, intim hangulatát. A Hanka lámpa átmérője 380 mm, a mennyezettől való távolsága 70 mm. Ez a bájos modell 5 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Típus | Csillárok és mennyezeti lámpák |
|---|---|
| Stílus | Gyerek |
| Hely | Gyerekszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1560 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 110 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Series | HANKA Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Mennyezeti
Raktáron
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fekete IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
CSOMAG 6x LED Izzó Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Brilagi - LED Fali kristály lámpa MOZART 2xE14/40W/230V arany
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fehér IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri lámpa 3xE27/20W/230V IP43 2,58 m fekete
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED pult alatti lámpatest szenzorral BATTEN LED/14W/230V 120 cm fehér
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED RGBW dimmelhető spotlámpa SELE 4xGU10/4,8W/230V fehér
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri lámpa BENE LED/24W/230V 26x26 cm IP54
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo - LED csillár kábelen TUNJA 3xE27/60W/230V krémszínű
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 49927 - LED csillár kábelen TOWNSHEND 2 4xE27/60W/230V
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilo 3823-014 - SILIN LED mennyezeti lámpa LED/16W/230V Ø 33 cm
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Brilagi - Felületre szerelhető FRED csillár 3xE27/60W/230V átm. 59 cm bronzszínű
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED Pultmegvilágító konnektorral és USB porttal LED/18W/230V 4000K ezüst
LED, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 94244 - LED függeszték CARTAMA 4xLED/4,5W/230V
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás






























