

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 36990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6,6 W |
| Stílus | Egyéb |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3,3 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 2 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 1360 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 95 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3,3 W |
| Hely | Kert és utak |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | VILLAGRAZIA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Szolár, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár
Kiszállítás 1 nap múlva
Szolár, fém
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Szolár, talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron

Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, talajba építhető
Raktáron

Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron

Álló, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Szolár, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Szolár, talajba építhető
Raktáron

Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, műanyag
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás