








A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 39 290 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Okos mennyezeti lámpa LED technológiával. A fényerő és a fény színe telefonról vagy távirányítóval állítható. A lámpatest fejlett, Wi‑Fi-n keresztül, a Tuya protokoll szerint működő vezetéknélküli kommunikációja lehetővé teszi a lámpa integrálását az Immax NEO PRO alkalmazásba. Az alkalmazáshoz való csatlakozás egyszerű – elég az eszközt csatlakoztatni az Ön Wi‑Fi hálózatához. Távolról is segít megteremteni az ideális világítást, amire az adott helyzetben számít. Távirányító a csomag része (a távirányító megfelelő működéséhez a lámpát először csatlakoztatni kell a mobilalkalmazáshoz és a Wi‑Fi‑hez). Kompatibilis iOS‑szel, Android‑dal, hangasszisztensekkel: Amazon Alexa, Apple Siri parancsikonok, Google Assistant, valamint a TUYA, LIDL rendszerekkel. Töltse le a Immax NEO alkalmazást, és okos otthonát vezérelheti hanggal, mobiltelefonnal, táblagéppel vagy távirányítóval. A vezérlést egy új generációs mobilalkalmazás biztosítja. A Immax NEO a globális Tuya platformon működik, amely képes az összes eszközt egyetlen kezelhető rendszerbe integrálni. A világításon és számos okosotthoni elem kezelésén túl az alkalmazás a biztonsági elemeket is kezeli, például riasztókat, kamerákat és különféle biztonsági érzékelőket. Az alkalmazás támogatja az Ön telefonján használt nyelvet.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Okos | Igen |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2800 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Intelligens megvilágítás |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 195 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Series | SLEEKLINE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, üveg, fém
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, távirányítós, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás