Hasonlítsd össze az árakat 27 990 Ft-tól 2 webáruházban:
RaktáronIngyenes szállítás60 napos termékvisszaküldés
Ingyenes szállítás14 napos termékvisszaküldés
Válassz 2 üzlet közül:
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
kültéri fali lámpa házszámalkonykapcsolósa csomag tartalmazza a számokat+betűket ( 3x 0-9, 1x A-F)
| Világító | Igen |
|---|---|
| Típus | Kültéri fali lámpa/Házszám |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8,2 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8,2 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 820 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8,2 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | HOUSE NUMBER Eglo, CORNALE Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Műanyag
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Világító, műanyag, fém
Raktáron
Világító, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Világító
RaktáronIngyenes szállítás



Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás