Ezek is tetszhetnek
Rabalux 77182 - LED fürdőszobai mennyezeti lámpa LOWAR 18W/230V 3000/4000/6000K IP44
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 7345 Ft
- 2026. 05. 01. - 7345 Ft
Termékleírás
Modern mennyezeti lámpa LED technológiával. Magas, IP44-es védettségének köszönhetően fürdőszobába is alkalmas. A színhőmérséklet három fokozatban állítható DIP kapcsolóval: 3000/4000/6000K.
Specifikációk
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 4000/6000/3000 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 1100 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 75 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Fény színe | Nappali fehér/Meleg fehér/Hideg fehér |
| Alak | Kerek |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Series | LOWAR Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
Ajánljuk

Modern fürdőszobai mennyezeti lámpa sárgarézzel 3 lámpás IP44 - Bath
IP44, mennyezeti
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
EGLO 22469 - Kültéri fali lámpa érzékelővel LATERNA 1xE27/60W fekete
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8263 - Kültéri lámpa INOX TORCH 1xE27/25W IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
PREZENT 49009 - NORD mennyezeti lámpa 2xE27/60W
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8395 - Kültéri lámpa TOSCANA 1xE27/60W/230V
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8202 - Kültéri fali lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 8208 - Kültéri lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 7076 - Csillár láncon PETRONEL 1xE27/60W/230V
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 3722 - Mennyezeti lámpa ATHEN 2xE27/60W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 58227C - Állólámpa NEWCASTLE 1xE27/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6048 - Spotlámpa NORTON 3xGU10/50W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 24103W - LED Fali lámpa PEGASI LED/6W/230V
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 31827 - Kültéri LED lámpa LED/7W IP44
Raktáron
Eglo 9682 - CAPASSO-C LED RGB dimmelhető fali mennyezeti lámpa 17W/230V
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár OXFORD 5xE27/15W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár láncon ADELLE 5xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa 2xE27/60W/230V
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 17383/93/PN - Kültéri fali lámpa KISKADEE 1xE27/42W/230V IP44
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás





























































