Hasonlítsd össze az árakat 5402 Ft-tól 7290 Ft-ig 2 webáruházban:
LED Szalag 5m 28W/12V IP65 6500K
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 5402 Ft és 7290 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 04. 27. - 5402 Ft
- 2026. 04. 08. - 5402 Ft
- 2026. 04. 27. - 5402 Ft
- 2026. 04. 08. - 5402 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Öntapadós LED szalagHossza 5 mVágható a kijelölt helyekenHideg fehér fényű300 LED diódaTranszformátort nem tartalmazzaIP65
Specifikációk
| Fő anyag | Műanyag |
|---|---|
| Áramforrás | Villany |
| Feszültség | 12V |
| Típus | Fali, LED szalagok |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 28 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 160 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 28 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 2300 lm |
| Funkció | LED technológia |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 28 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 ON/OFF |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Fürdőszoba |
| Izzók száma | 1 |
| Series | LED STRIP Polux |
| Gyártó | Polux |
Hasonló termékek

GARTHEN Kerti megvilágítás 50 LED Meleg fehér
Fényfüzérek, műanyag
Kiszállítás 1 nap múlva
GARTHEN Kültéri megvilágítás 20 LED Meleg fehér 18 m
Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Samira szolárlámpás füzér
Raktáron
NEXOS Dekoratív fa virágokkal meleg fehér
Klasszikus, 230V, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED modul
Álló
Raktáron
GARTHEN Kültéri megvilágítás 40 LED Meleg fehér 22 m
Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Rejtett LED világítás fürdőszoba és nappali bútorokhoz - 2 pontos
230V, álló
Raktáron
Rejtett LED világítás nappali bútorokhoz 4 led + 1 négyzet alakú hideg fehér - C60, C62, S20
230V, álló, ÖKOlógiai
Raktáron
Napelemes üveg akasztóval 3 LED szolár üveg fehér
Napelemes, üveg, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Modo kültéri party lámpa
Fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Zaparkorun Világító örökrózsa luxuscsomagolásban
Álló, RGB
Kiszállítás 2 nap múlva
GARTHEN Kerti világítás 20 LED meleg fehér
Fényfüzérek, 230V
Kiszállítás 1 nap múlva
Rejtett LED világítás fürdőszoba és nappali bútorokhoz kék 6 pontos
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
NEXOS Fénykábel 240 LED Kék 10 m
Klasszikus, 230V, fali
Kiszállítás 1 nap múlva
Globo 33414Q-2 - KÉSZLET 2x LED Napelemes lámpa SOLAR LED/0,8W/1,2V IP44
Napelemes, álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
AstraGlass RGB lámpa, több változatban - Gingko variáns: Sarki felhő - kicsi
Üveg, fa, álló

Rejtett LED világítás nappali bútorokhoz - 2 pontos KÉK Concept C1, C2, C3, C5, C9, C10, C11, C17, C35, C38, C75
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
NEXOS Fényfüzér 200 LED Meleg fehér 18 m
Fényfüzérek, műanyag, 24V
Kiszállítás 1 nap múlva
Sylda kültéri fényfüzér
Fényfüzérek, üveg, műanyag
Raktáron
Rejtett LED világítás fürdőszoba és nappali bútorokhoz - 6 pontos
230V, álló
Raktáron
12 V LED szalag
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
Rejtett LED világítás kék NAPPALI ÉS fürdőszoba és nappali bútorokhoz - 4 pontos
230V, álló, ÖKOlógiai
Raktáron
Avide 12 V LED szalag
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
Avide 12 V LED szalag
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
LED kültéri dekorációs fényfüzér 20xLED/0,075W/230V 5,8 m IP44 fekete
Fényfüzérek, műanyag, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
No brand Üveg dekoráció 10LED Halloween
Üveg, álló
Raktáron
Összecsukható lámpa "Harmonika" - bambusz - Gingko
Fa, álló

C-LED 24 V LED szalag
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
Rabalux 76028 - LED Lávalámpa LAVASTIC LED/25W/230V
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes világítás készlet 3 LED műanyag 3 db meleg fehér
Napelemes, műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
12 V LED szalag
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
Avide 12 V LED szalag
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron







